הפעל נגישות

תשתיות תקשורת

תשתיות תקשורת הן למעשה סוג של אמצעי טכנולוגי מורכב, בלעדיו היום אף עסק, ארגון או חברה לא יכולים להתנהל בצורה יעילה, חסכונית ורווחית. אנו בחברת "יניב מערכות טכנולוגיות" מספקים לעסקים קטנים ובינוניים ולמגזר הפרטי תשתית תקשורת מחשבים, נקודות רשת, ארונות תקשורת, מרחיבי טווח אלחוטיים ועוד. אנו מטמיעים את התשתיות לאחר תהליך אפיון וליווי אישי ויוצרים תשתיות המתאימות בדיוק לצרכיו של הלקוח. תשתיות תקשורת הן למעשה הדרך האופטימלית לרכז ולנתב את מערך התקשורת של העסק ממקום ספיציפי אחד לקשת רחבה של נקודות שונות, מה שמעניק לעסק יתרון חזק בניהול התקשורת הפנימית והחיצונית שלו.

 

מי זקוק לתשתיות תקשורת?
למעשה כולם היום זקוקים לתשתיות תקשורת, זאת משום שאנו חיים בעולם שבו רוב הפעולות שאנו מבצעים מתרכזות לעולם ״החכם״. מקררים חכמים, מכונות כביסה חכמות, מזגנים חכמים בקיצור – בעתיד אנו נראה עוד ועוד מוצרים המתממשקים ברשת האינטרנט, אלו ועוד מחייבים אותנו בתשתית תקשורת איכותית, חזקה ועמידה. אם אתם נמצאים בתהליך של תכנון ובניית בית, בעזרתנו המקצועית תוכלו להנות מנקודות רשת מסודרות ומאורגנות בכל החדרים, מאחורי הטלוויזיות וכדומה. בנוסף, אותן תשתיות תקשורת מתאימות גם לעסקים המעוניינים במערך תקשורת חזק למחשבים של העסק. ארונות תקשורת הם מצרך הכרחי לכל חברה וארגון המעוניינים לנהל מערך תקשורת חכם ולהימנע מניתוקים, רשת איטית ושאר מצבים שגורמים בסופו של יום לנזק כספי עצום.
 

הקמת תשתיות תקשורת - איך זה עובד?
תשתיות של רשתות מחשבים דורשת התייחסות ייחודית, שכן אף עסק לא פועל היום ללא רשת מחשבים חזקה. טרם אנו מבצעים את תהליך הקמת התשתית, מתבצעת עבודת אפיון, זאת בהתאם לגודל ולצרכים שלכם הן בפן העסקי והן בפרטי. בנוסף, אנו מספקים שירותי ייעוץ תוך תכנון ראשוני שיהווה את הבסיס למערכות תשתיות התקשורת. חברת "יניב מערכות טכנולוגיות" מתמחה בתכנון והקמה של ארונות תקשורת והמטרה היא קודם כל לגרום לכך שתשתית התקשורת תשמש אתכם לטווח ארוך ומן הראוי, שניתן יהיה לבצע שינויים בהתאם לצורך.
 

תשתיות תקשורת אשר מתוכננות ונבנות בצורה מקצועית מאפשרות:
למקסם את יכולותיו של העסק.
לחסוך בזמן במטלות הבית השונות.
חיסכון בהוצאות עתידיות.
ניהול ושליטה באופן מלא מהרשת עצמה.
לאתר מחשבים באופן מיידי מארון התקשורת עצמו.
לייעל את העבודה ולהשתמש בצורה אופטימלית ברשת התקשורת בעסק או בבית. 

 


טלפון: 052-8841387
פקס: 03-6448069
אימייל: y.tech.sys@gmail.com