הפעל נגישות

מערכות אינטרקום

מערכות אינטרקום לסוגיהן הן למעשה הפתרון העדכני ביותר בכדי לספק לנו שליטה ובקרה באופן מלא על באי הבית, הבניין ו/או העסק. באמצעות מערכות אינטרקום בסיסיות או מתוחכמות ניתן לשלוט בכניסתם של אנשים למתחם  ויחד עם זאת אותן מערכות מהוות פתרון תקשורת במבנים גדולים, מפעלים ושאר מוסדות ומקומות עבודה. כחלק מעבודתי בתחום מיגון ואבטחה במתח נמוך, אנו מספקים ללקוחות פתרונות אינטרקום ותשתיות תקשורת ייחודיות ומתקדמות.


מי בכלל זקוק לאינטרקום?
פרוייקטים ומגדלים - בין אם יש שומר במגדל או בבניין שבו אתם מתגוררים ובין או לאו, מערכת אינטרקום היא חובה בכל בניין מגורים. מערכת שכזו מאפשרת לכם לדעת האם זה שמצלצל למטה הוא קרוב משפחה, השליח מהסופר או שמא מדובר בכלל בטעות, הרי לרוב אין לכם גישה ישירה לדלת הכניסה לבניין.
בתים פרטיים - תחשבו על זה… אתם יושבים במרפסת, נחים במיטה , מארחים חברים או אפילו בזמן מקלחות לילדים ופתאום מישהו מצלצל בשער... כיום יש פתרונות נוחים המאפשרים לפתוח, לדבר וכמובן לראות מי נמצא בחוץ וזאת דרך מסכי טאץ' או היישר דרך הסמארטפון.
עסקים – כאשר יש בעסק מספר עובדים ומקומות ישיבה שונים, ניתן ליצור תשתית של תקשורת פנימית בה העובדים יכולים לדבר אחד עם השני, ליצור קשר ישיר ומהיר עם מנהל המשמרת \ עבודה וכמובן המעסיק יכול לפנות לכל אחד ואחד ישירות לעמדתו בצורה מאד פשוטה ונוחה- דבר החוסך זמן יקר ומאפשר למעסיק פיקוח על שיחות המתבצעות בזמן העבודה. 

 

זקוקים למערכת אינטרקום מתקדמת - כל השירותים תחת קורת גג אחת
אצלנו ב"יניב מערכות טכנולוגיות" פועלים הן במגזר העסקי והן במגזר הפרטי. המומחיות שלנו היא להתאים את המערכות הטכנולוגיות לצרכים הספיציפיים של הלקוח וכל זה בשילוב עם שירות יוצא דופן, הקשבה, חיוך, מקצועיות ואמינות. כל מוצרי האינטרקום איתם אנו עובדים מגיעים עם אחריות מלאה מטעם היצרן וההתקנה מתבצעת תוך הקפדה על כל הכללים וברמת גימור מושלמת.

 

החשיבות והיתרונות של מערכת אינטרקום איכותית, מקצועית ומתקדמת

  • אינטרקום חוסך זמן.
  • אינטרקום מאפשר תקשורת פנימית מוצפנת ובטוחה
  • אינטרקום מספק לנו העברת מידע באופן זמין ומהיר.
  • אינטרקום מאפשר לנו שליטה מלאה ביוצא ובנכנס למתחם.

 

אז אם אתם זקוקים לשדרוג תהליכי התקשורת בעסק שלכם או שמא מעוניינים לדעת בדיוק מי נכנס אליכם הביתה, אנחנו כאן בכדי להתאים לכם מערכת אינטרקום איכותית החופפת באופן המושלם לצרכים שלכם. אנו עובדים אך ורק עם מותגי אינטרקום איכותיים אשר להם ניסיון מוכח בשטח כבר שנים.

 


טלפון: 052-8841387
פקס: 03-6448069
אימייל: y.tech.sys@gmail.com