הפעל נגישות

אזעקות קוויות/אלחוטיות

מוחם הקרימינלי של פורצים וגנבים מוביל אותם אל המקומות הנגישים והקלים ביותר לפריצה. כך שאם אנו מציידים את ביתנו או את העסק שלנו במערכת אזעקה ו/או במצלמות אבטחה, אוטומטית אנו מפחיתים את הסיכוי שיפרצו אלינו בעשרות אחוזים. שמי יניב ואני המקים של "יניב מערכות טכנולוגיות". התחלתי את דרכי כשכיר בתחום מיגון ואבטחה במתח נמוך ותוך זמן קצר הבנתי שאני חייב לעשות שינוי מהותי ולספק ללקוחות שלי את מערכות האזעקה המקצועיות, האיכותיות והמתקדמות ביותר, שכן מדובר בתחום רגיש, מורכב שפונה לאוכלוסייה רחבה יחסית. אז מהם למעשה היתרונות של מערכות אזעקה מקצועיות?
גורם הרתעתי - כאמור ברגע שביתנו או העסק שלנו מצויד במערכת אזעקה, הגנב נרתע ומחפש מקום קל יותר לפורענות.

 

חלק בלתי נפרד מהביטוח - ביטוחים פרטיים רבים דורשים מאיתנו להתקין בביתנו או בעסק שלנו אזעקה. הרי אם הסיכוי שיפרצו אלינו נמוך, הסיכוי שהביטוח יצטרך לשלם לנו גם הוא פוחת, מה שנקרא, הביטוח דואג לאינטרסים של עצמו.

שקט נפשי- מערכת אזעקה מעניקה שקט נפשי - זו עובדה. ברגע שאתם יוצאים מהבית או מהעסק, אתם מפעילים את האזעקה ויודעים שאם משהו קורה, אתם ערוכים לכך בזמן ו/או מכוסים. • היערכות בזמן אמת - במידה והאזעקה פועלת משמע מתרחשת תנועה בתוך הבית או העסק כאשר אנחנו ישנים או לא נוכחים, אנו מקבלים את ההתראה ישירות לסמארפון שלנו ויכולים להיערך לסיטואציה באופן שקול, מחושב והגיוני.

סוגים של מערכות אזעקה איתם אני עובד מערכות אזעקה קוויות - אם אתם בתהליך של בניית בית, חשוב להבין שמערכת אזעקה קווית מחוברת לתשתית ולכן מומלץ לתכנן אותה בזמן הבנייה. מדובר בפתרון זול המספק מענה הגנתי אופטימלי.

מערכות אזעקה אלחוטיות- מדובר באחת ממערכות האזעקה המתקדמות ביותר שאנו מתקינים בבתי עסק או בבתים.
בשונה ממערכות אזעקה אחרות, כאן אין שימוש בתשתית קווית ומערכות אזעקה אלחוטיות נחשבות לאמינות ובטוחות לשימוש.


הייחודיות בהתקנת מערכות אזעקה אשר עוברות את הביקורת שלנו:
1. אנו עובדים אך ורק עם חברות מוכרות אשר מקפידות על חומרי גלם איכותיים, טכנולוגיה מתקדמת ומערכות הידועות באמינותן.
2. שירות, אמינות ומקצועיות - השירות שלי משולב עם ידע מקצועי רחב בתחום, אספקה של המוצרים האיכותיים ביותר במחיר הוגן וברמת גימור גבוהה. אז אם אתם בתהליך בנייה או הקמה של עסק או בית, זכרו - תחושת ההגנה והביטחון הינה ערך עליון עליו מערכות אזעקה מקצועיות שומרות ומעניקות לכם שקט נפשי וביטחון .
 


טלפון: 052-8841387
פקס: 03-6448069
אימייל: y.tech.sys@gmail.com