הפעל נגישות

המלצות
משה מלול קב''ט שירותי בריאות כללית
המלצה על יניב קריבושיי מערכות טכנולוגיות :
יניב הוא קודם כל מקצוען. מבין בתחומו ברמות הגבוהות ביותר, יורד לפרטים ויודע לתת פתרון לכל תקלה.
תודעת השירות שלו מצוינת!
הוא אדיב, שירותי ומהיר במתן המענה שלו לקריאות.
מעבר לכך הוא אדם חיובי, נחמד וחייכן שפשוט כיף לעבוד איתו.

שגיא שויקה הכל לשיער 360
יניב הוא איש מקצוע רציני, אכפתי ללקוח ונותן יחס אישי.
הוא דואג לשמור על קשר גם אחרי שהפרוייקט/העבודה הסתיימו ומוודא שהכל תקין ועובד כמו שצריך .
יניב קשוב ללקוח וזמין תמיד לכל קריאה במקרה של תקלה. יושר ואמינות הם קו מנחה בעבודתו והוא גובה מחירים הוגנים עבור שירותיו .

אייל ענבר
יניב,

אנחנו רוצים להודות לך על העבודה המקצועית בפרויקט רוטשטיין, שוהם 12 !
תודה על עבודה מקצועית מאד, והכי חשוב - תודה על השירות האדיב. לא כל יום נתקלים בנותני שירות מהסוג שלך, כאלו שאצלהם מילה זו מילה ותמיד עם חיוך ורצון לעזור...

בטוח שעוד נמשיך לעבוד בעתיד.

בברכה,
ועד בית שוהם 12

ערן צחובוי

space car

טל הרמוס
רציתי רק להגיד תודה, תודה על מקצועיות ודייקנות לא מתפשרת. תודה על גמישות מחשבתית ועל מציאת פתרון לכל דרישה מטופשת שדרשתי. תודה על שרותיות שבכלל לא מובנת מאילה. תודה על זמינות בכל שעה ונתינת מענה מלא לכל שאלה או קושי שעלה. תודה על ציוד איכותי מהשורה הראשונה של המצלמות, חיישנים ומערכות שקיימות בשוק. ותודה רבה גם על המחיר ההוגן! אשמח להמליץ עליך לכל מי שיתעניין ומקווה לעבוד אתך גם בעסק הבא שאפתח.
בברכה,
טל הרמוס מנהל מרכז אלומה - בית לרפואה טבעית

טל ירושלמי-ארליקטקס דארלן
שלום, ברצוננו להעלות על הכתב את תודתנו והערכתנו על השירות המסור והאדיב של חברת יניב קירבושיי –מערכות טכנולוגיות. החברה אשר עוסקת בתחום המיגון והאבטחה, שירתה ומשרתת את חברתנו במקצועיות רבה. עבודתם בוצעה על הצד הטוב ביותר, וברמת שירות גבוהה מאוד. אין כל ספק שאנו שבעי רצון . יניב הינו בעל מקצוע מן השורה הראשונה- שירותי, אחראי ומקצועי.

תודה, טל ירושלמי-ארליקטקס דארלן רשת חנויות טקסטיל לבית.

קרן
ברצוני קודם להביע את תודתי לך אסף, שבכל פעם שאני מתייעצת אתך מיד יש לך תשובה ופתרון ויודע להפנות לבעל מקצוע הכי מתאים ואמין. וכך גם במקרה האחרון שבשיחת חולין שיתפתי אותך ושאלתי את שאלתי הנצחית "אולי אתה מכיר משהו ש..." , באותו יום התקלקלו דלתות הכניסה לבניין בו אני מתגוררת ומיד ענית כן אני מכיר! מאותה שיחה שהפנת אותי ליניב קריבושיי נאורו עיניי, הכרתי קודם כל בעל מקצוע דייקן שבשל דחיפות המקרה הגיע עוד באותו יום לראות במה מדובר ולאחר שעה קלה כבר קיבלתי במייל הצעת מחיר מסודרת להפליא ומפורטת שלא השאירה לי ולו הספק הקל שמדובר באדם מקצועי ואמין שמכבד את הלקוח, רק לשם ההשוואה משני בעלי מקצוע אחרים קיבלתי בוואטאפ הצעות מחיר לקוניות וגם זה לאחר שביקשתי מספר פעמים. הצעת המחיר של יניב היתה סבירה בהחלט לעומת ההצעות האחרות שקיבלתי, בנוסף אצל יניב כבר בשלב ההצעה סוג הפריטים היו מפורטים להפליא עד לרמת יצרן בעוד שבהצעות האחרות הייתי צריכה "לחלוב" נתונים ולו רק לשם ההשוואה. בשל דחיפות הטיפול, יניב שהיה לחוץ בעבודתו בהתחייבויות קודמות מצא לאחר יממה זמן לסור ולתקן את הדלתות ותמיד בדיוק רב מבטיח שיבוא בשעה מסויית ומקדים בשתי דקות וגם מצלצל כי הוא בדרך, לי כלקוח זה נתן הרגשה שאני לא נשארת באוויר, שאני יכולה לעשות עוד דברים חוץ מלשבת בחיבוק ידיים כמו שבטח כולנו מכירים מבעלי מקצוע שקובעים כי יגיעו בטווח של שלוש או ארבע שעות ואנו כלקוחות מחכים שלובי זרועות נצורים עד לטלפון המיוחל כי בעל המקצוע בדרך, וזה במקרה הטוב. לאחר העבודה יניב מצא לנכון להראות לי כלקוח כל חלק שהחליף איך נראה החלק הישן ואיך מתפעל החדש וכל זאת בסבלנות אין כץ ובמקצועיות וכמו שאתה יודע ומכיר יש לי תמיד שאלות.

תודה רבה בפעם המאה קרן

דורית בצלאל
באפריל 2015 עברנו למשרדים חדשים. צריך להתרשת מחדש בכל המערכות הטכנולוגיות. יניב קריבושי הגיע - והרגיע. יניב יודע לראות את הפתרון המתאים לתמונה הגדולה וגם לפרטים שמרכיבים אותה, עובד במקצוענות, באדיבות רבה ובנועם הליכות. היה זמין לכל פניה, בכל זמן, ואף פעם לא נאלצנו להמתין יותר מדי לפתרון שנדרש. ממליצים בחום על יניב קריבושי לכל עבודה בתחום תשתיות תקשורת, חיווט, ארגון המערכות ופתרונות תקשורת מתקדמים.

דורית בצלאל מנהלת תפעול התאחדות משרדי הנסיעות ויועצי התיירות בישראל

ועד הבית רוטשטיין 14
התקנה של מצלמות עבור בניין מגורים שלם נראת עבודה מאוד מורכבת, אחת שלנו, כועד בניין היה קשה להתמודד איתה אישית. בתוך שוק רווי תחרות, קשה להתבלט אך בשיחה הראשונה איתך הרגשנו שיש לנו שותף לדרך. הצגת מקצעיות מהרגע הראשון; מצד אחד, הקשבת לדרישות שלנו בהבנה ומצד שני, לא היית מוכן להתפשר על המקצועיות האישית שלך. העבודה נעשתה בצורה מאוד נקייה ומסודרת ובסופה קבלנו הדרכה מדוקדקת והסבר על השימוש במערכות. לשמחתנו, גם במהלך החודשים שלאחר ההתקנה, כאשר פנינו עם שאלות מזדמנות ובקשות נוספות, קבלנו אותו שירות מצויין ויחס אישי. יניב, תודה רבה על עבודה מצויינת והיחס המיוחד!

ועד בית, רוטשטיין 14, באר יעקב.

יוסי
יניב היקר המון המון תודה על העבודה בשוהם 5 על השירות המהיר והמחוייבות ללקוח . וועד הבניין וכל הדיירים מודים לך על שדרוג האוירה בבניין . המון תודה ובטוח שנמשיך לעבוד יחד .

תמשיך כך יוסי

אריה טוקמן
ברצוני לתת המלצתי החמה על שירותי התקנה ותפעול של מערכות צילום ואזעקה של יניב קריבושי. פניתי אליו לאור המלצה של חברים משותפים. חזרו אליי במהרה ונתנו לי הצעת מחיר בצורה מקצועית ואדיבה. לפני כשנתיים התקינו את המצלמות, וכיילו את האזעקה תוך מענה לכל שאלותיי, הכל עם חיוך ורצון טוב. במהלך השנתיים, כל פעם שפניתי בשאלה קיבלתי מענה מקצועי ובזמן אמת. נעים לגלות שיש חברות שנותנות שירות נפלא, עומדות במילתן ועושות הכל למען הלקוח. ללא ספק איעזר בשירותי החברה גם בעתיד.
 
1-12 מתוך 12
 

טלפון: 052-8841387
פקס: 03-6448069
אימייל: y.tech.sys@gmail.com